Pomocnedlonie.pl – Portal medyczny Zdrowie Skuteczne leczenie łysienia wrocław

Skuteczne leczenie łysienia wrocławWiele osób boryka się z problemem łysienia oraz wypadających i słabych włosów. Aby skutecznie sobie z tym radzić, warto postawić na leczenie łysienia wrocław.

Specjalistyczne leczenie łysienia

Specjalna peptydowa terapia włosów to zdecydowanie najlepszy wybór w tego typu terapii. Jest to zabieg nowy, który dopiero od niedawna zaczął pojawiać się w gabinetach medycyny estetycznej oraz dermatologicznych. Specjalna mieszanka zawierająca kwas hialuronowy oraz peptydy podawana jest za pomocą wkłuć. Ich działanie zatrzymuje wypadanie włosów i przyspiesza ich odrastanie. Kondycja odrastających włosów jest znacznie lepsza niż przed zastosowaniem terapii – włosy stają grubsze i bardziej zagęszczone.

Zalety zabiegu

Zabieg, który pomaga w leczeniu łysienia posiada bardzo wiele zalet. Przede wszystkim zabieg jest bezbolesny oraz krótki. Trwa jedynie około 30 minut dzięki użyciu wysokostężonego preparatu peptydowego. Oprócz tego, zabieg jest bardzo wygodny, przez użycie specjalnej strzykawki od razu gotowej do użycia. Poprawa kondycji włosów po zabiegu bardzo znacznie się poprawia. Warto więc zastanowić się nad skorzystaniem z tego typu leczenia łysienia.

Przeciwwskazania do zabiegu

Leczenie łysienia wrocław ma również swoje przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Do nich zaliczają się między innymi choroby nowotworowe. Oprócz tego, zabiegu nie można wykonać w okresie ciąży i karmienia piersią oraz w przypadku stanu zapalnego okolicy głowy. Kolejnym z przeciwwskazań jest otwarta rana w okolicy głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *