Pomocnedlonie.pl – Portal medyczny Zdrowie Włosy doczepiane – jak kupić tupet damski

Włosy doczepiane – jak kupić tupet damskiTupet damski to ciekawe rozwiązanie dla osób, których włosy są przerzedzone częściowo w okolicach przedziałka. Dobrze dobrany topper jest w stanie dokładnie przykryć łysiejące obszary i nie wyróżniać się na tle naszych własnych włosów. Przedstawiamy rady, jak kupić idealny tupet.

Tupety damskie – charakterystyka

Tupet damski jest stworzony z bazy, czyli materiału, do którego ręcznie doszywa się włosy syntetyczne lub naturalne. Najczęściej wykorzystuje się do tego bazę mono, która jest wykonana z elastycznej siatki lub wersję jedwabną z elementami mikroskóry imitującej prawdziwą skórę głowy, z której wyrastają włosy. Zapewnia duży komfort noszenia i nie podrażnia nawet wrażliwej skóry.

Polecamy wybór tupetu wykonanego w całości z włosów naturalnych. Tupeciki damskie z włókien syntetycznych mają tendencję do nienaturalnego błyszczenia, przez pasma mogą wyróżniać się na tle naszych własnych włosów. Toppery damskie są ciekawą opcją, jeśli chcemy wypróbować produkt jednorazowo lub sprawdzić, czy będziemy czuły się komfortowo, nosząc dopinane włosy. Naturalne włosy wykorzystywane w tupetach cechuje wysoka jakość wykonania, dbałość o detale i wysoka wytrzymałość. Wyglądają jak nasze własne włosy i doskonale się w nie wpasowują. Należy pamiętać, że tupecik damski, tak samo, jak peruka, wymagają odpowiedniej pielęgnacji i przechowywania, jeśli zależy nam, aby posłużyły jak najdłużej w nienagannym stanie.

Jak dobrać tupet?

W doborze tupetu najważniejsze jest dokonanie dokładnego pomiaru łysiejącego obszaru. Warto wykorzystać do tego centymetr krawiecki i zmierzyć jak długie jest przerzedzenie włosów na czubku głowy. Tupety damskie występują w różnych rozmiarach. Najmniejszy dostępny model ma wymiary 5 cm x 12 cm. Polecamy go osobom o niewielkim przerzedzeniu włosów w okolicach naszego przedziałka. Największy tupet to 22 cm x 22 cm, który jest w stanie przykryć większe łysiejące obszary. Jest elastyczny, dzięki czemu bez problemu zakryjemy duży ubytek. Warto kupić model większy, aby spinki clip in móc przypiąć do mocnych zdrowych włosów, aby topper przylegał dokładnie do głowy. Wybierz kolor, który naturalnie wpasuje się w nasze włosy lub model ciemniejszy, który stworzy efekt modnego przejścia.

Tupety w ciągu ostatnich lat znacznie zyskały na popularności, co przełożyło się na dużą gamę produktów do wyboru. Dobrze dopasowany tupecik idealnie wpasowuje się we własne włosy i jest wygodny w noszeniu. W ofercie Hairly Tupety Damskie znajdziesz toppery dla kobiet o najlepszej jakości i najmodniejszych kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *