Pomocnedlonie.pl – Portal medyczny Zdrowie Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznejJednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest powiększanie i modelowanie ust za pomocą kwasu hialuronowego. Jest to bardzo bezpieczny wypełniacz, który dodatkowo nawilża usta. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na temat tej metody. 

Modelowanie ust kwasem hialuronowym – najważniejsze informacje

Kwas hialuronowy używany do modelowania ust ma odpowiednie stężenie. Najczęściej przy jego pomocy:

  • powiększa się jedną albo obie wargi, 
  • dokonuje korekcji kształtu ust lub ich konturu,
  • podnosi kąciki ust, 
  • ujędrnia oraz nawilża usta.

Powiększanie ust Piła jest przeprowadzane przez największych fachowców. Dzięki czemu można mieć pewność, że efekt będzie w pełni satysfakcjonujący. 

Usta po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego

Bardzo często bezpośrednio po zabiegu może wystąpić krótka bolesność dotyku, a także obrzęk utrzymujący się od 2 do 4 dni. Czasem można też zauważyć drobne siniaki, 

Po zabiegu należy przez około dwa tygodnie unikać rozgrzewania oraz maskowania. Przestrzeganie zaleceń to bardzo ważna kwestia. Ostateczny efekt korekty jest widoczny po około dwóch tygodniach, gdy kwas hialuronowy ułoży się w tkankach. 

Bardzo ważne jest to, że osoba, która ma skłonności do występowania opryszczki, powinna przez kilka dni stosować leki przeciwwirusowe. 

Inne informacje o modelowaniu ust kwasem hialuronowym 

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym może odbywać się w znieczuleniu dentystycznym – wtedy zabieg jest całkowicie bezbolesny, lub w znieczuleniu kremem. Częściej stawia się na to pierwsze rozwiązanie, ponieważ znacznie podnosi ono komfort zabiegu. 

Specjaliści zajmujący się modelowaniem ust, dokładają wszelkich starań, aby efekt ostateczny był delikatny i naturalny. Metody powiększania i korekty ust mogą być bardzo różne. Ostateczną decyzję podejmuje się po konsultacji z lekarzem. Specjalista dobiera także kwas hialuronowy o właściwym stężeniu. 

Korekta ust kwasem to także świetne rozwiązanie na starzejące się usta. Upływający czas sprawia, że stają się one wiotkie, kąciki opadają, a wargi stają się mniej pełne. W takiej sytuacji, zdecydowanie warto udać się do gabinetu medycyny estetycznej. Warto zaznaczyć, że na wypełnienie ust kwasem hialuronowym mogą się także zdecydować mężczyźni. Wbrew różnym stereotypom zabieg ten nie jest dedykowany jedynie kobietom. Mężczyźni także mogą w ten sposób poradzić sobie z efektami starzenia, asymetrią czy suchością warg. Warto już dziś zapoznać się z dostępną ofertą. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *