Pomocnedlonie.pl – Portal medyczny Zdrowie Skuteczność zabiegu mikropigmentacji włosów – 100% zadowolonych pacjentów!

Skuteczność zabiegu mikropigmentacji włosów – 100% zadowolonych pacjentów!Skuteczność zabiegu mikropigmentacji włosów – 100% zadowolonych pacjentów!

 

W dzisiejszych czasach, gdzie stres zawładnął światem, na łysienie skarżą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zarówno mężczyźni tracą pewność siebie, jak i kobiety poczucie atrakcyjności. Dzisiaj jednak można skorzystać z kilku dostępnych zabiegów, które mają na celu poprawę kondycji skóry głowy. Przeszczep włosów, należy do jednej z metod, jednak jest on bardzo kosztowny, z kolei dostępne środki kosmetyczne w aptekach, nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty. Jak się okazuje najlepszym wyborem, jest dzisiaj mikropigmentacja włosów. Wszyscy pacjenci, którzy przeszli tego rodzaju zabieg, na swej skórze głowy, ze śmiałością wskazują na jego dużą skuteczność. Jedną z cenniejszych zalet, jest bezwarunkowo uzyskanie natychmiastowego efektu. Dzięki niewielkiej głębokości, na jaką wkłuwana jest igła, następuje szybszy proces krążenia krwi, co znacząco pobudza wzrost nowych włosów. Ponadto pacjenci chwalą sobie, brak powstawania blizn po zabiegu oraz utwierdzają innych w przekonaniu, że mikropigmentacja skóry głowy opinie, wystarcza naprawdę na kilka lat. Po takim zabiegu, czują się młodsi o kilka lat, poprawia się ich samopoczucie i wzrasta pozytywne samopoczucie.  

 

Skąd bierze się skuteczność mikropigmentacji skóry głowy ?

 

Na to pytanie, odpowiedź zaczyna się od stwierdzenia, że zabieg mikropigmentacji włosów, przypomina wykonywanie tatuażu. Za pomocą sterylnej igły, milimetr, po milimetrze, zostaje aplikowany pigment. Właśnie w taki sposób powstają kropki, które doskonale imitują włosy. Odcień pigmentu zwykle dobierany jest to upodobań klienta i nierzadko, do jego naturalnego koloru włosów. Dodatkowo, aby zabieg był w pełni profesjonalny, dostosowuje się odpowiednią gęstość i grubość kropek, do grubości naturalnych włosów. Zabieg taki zwykle powtarza się po kilkunastu miesiącach, celem odświeżenia dokonanej mikropigmentacji. Skuteczność zabiegu sprawdza się również, u osób o jasnych włosach, wówczas dobierany jest pigment, o niższym numerze.   

 

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *