Pomocnedlonie.pl – Portal medyczny Zdrowie Woda z koralowcem. Dlaczego warto zacząć ją stosować

Woda z koralowcem. Dlaczego warto zacząć ją stosowaćWoda z koralowcem. Dlaczego warto zacząć ją stosować

Życie to woda. Człowiek składa się w 70-80% z wody. Z wiekiem stopniowo tracimy wodę, innymi słowy wysuszamy się. Im więcej wody mamy w komórkach i tkankach tym lepiej się czujemy i młodziej wyglądamy.

Woda jest środowiskiem, w którym zachodzą wszystkie reakcje chemiczne w komórkach ciała. Dlatego penetrując inne planety człowiek szuka objawów życia sprawdzając czy jest tam obecna woda.

Woda dostarcza do komórek substancje odżywcze i tlen , a wypłukuje z nich toksyny. W ciągu dnia tracimy ok. 2,5 litra wody z moczem, potem i podczas wydechu. Dlatego stratę tą należy uzupełniać.

Nie zawsze łączymy pojawiające się dolegliwości z odwodnieniem. Objawy jakie towarzyszą odwodnieniu organizmu to na przykład bóle głowy, podwyższone ciśnienie, sztywność stawów, sucha i pomarszczona skóra, spadek energii.

Aby zapewnić sobie dobre zdrowie, dorosły człowiek musi wypijać wodę w ilości nie mniejszej niż 3% tego co sam waży. I chodzi tu o czystą wodę.

Czy przychodzi Ci do głowy podlewać kwiaty kawą, herbatą  czy np. colą? A może zmywasz podłogi kompotem? Jeśli chcesz aby Twój organizm nie tracił niepotrzebnie energii na wydobycie wody z różnego rodzaju płynów zamiast na procesy przywracające zdrowie wyrób sobie nawyk picia czystej wody ( nie tylko bez dodatków, ale też czystej chemicznie) w odpowiedniej ilości.

Nie każda woda jednak dobrze nawadnia. Powinna bowiem posiadać określone parametry : być lekko zasadową, mieć ujemny potencjał Redox, niskie napięcie powierzchniowe i odpowiednią strukturę.

Właściwości wody z koralowcem

Łatwo zmienisz parametry wody stosując CoralMine. Jest to sproszkowany koralowiec Sango z wyspy Okinawa w Japonii. Zawiera ok.76 łatwo przyswajalnych przez organizm minerałów w formie jonowej, daje lekko zasadowy odczyn, pochłania część zanieczyszczeń z wody ( np. chlor) i zmienia jej strukturę.

Słoweński instytut naukowy Bion Institut poddał testom wodę z dodatkiem Coral Mine.

Testy te potwierdziły, że Coral Mine ma wpływ na jakość i poziom strukturyzacji wody, oddziaływuje na biopole (pole kwantowe), w ten sposób korzystnie wpływa na ludzkie zdrowie. Ponadto minerały uwalniające się z proszku do wody były bardziej rozproszone i lepiej przyswajalne przez organizm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *